המזרן העליון של טמפור פדיק גורם לי לא לרצות לעזוב את המיטה לעולם

המזרן העליון של טמפור פדיק גורם לי לא לרצות לעזוב את המיטה לעולם

המזרן העליון של טמפור פדיק מפיח חיים במזרן המזדקן שלכם!

 

יש הרבה דברים מגניבים שגורמים לי לתהות, "האם הם באמת עובדים?" בסדרת ה-I Tried It שלנו, יצאנו להשתמש בהם בעולם האמיתי וקבענו שלמעשה הם באמת עושים את העבודה.

 

האובייקט במבחן: המזרן העליון של טמפור פדיק.

 

הבוחן: ברנדון קארט, בחור שישן על הצד ועל הגב ומשתמש במכונה שמפיצה רעש לבן מדי לילה.

 

תקציר: קשה להחזיר מזרנים לחנות או למכור אותם, ולרכוש אחד חדש זה יקר. הייתי שם והייתי כאן כדי לומר לכם שיש דרך אחרת. והתשובה לכל צרות המזרן שלכם היא בשתי מילים בלבד: מזרן עליון.

 

מכיוון שלא הייתי ממש מוכן להחליף את המזרן המזדקן והמוצק מדי, החלטתי לנסות את המזרן העליון של טמפור פדיק. במהלך החודש האחרון מצאתי שהוא למעשה החזיר את החיים למזרן שלי בן ארבע שנים שקניתי במכירה מוזלת בחנות. שכיבה על המזרן העליון של טמפור פדיק זה ממש כמו לישון על ענן.

 

אני ישן על הצד ותמיד מצאתי שהמזרן שלי קצת יציב מדי לטעמי – אבל ממש לא רציתי לבזבז סכום גדול של כסף על מזרן חדש. זה הקל על כל כאבי הגב שלי, ואני בטוח שהוא יעניק למזרן העצוב והנפול שלכם את מתיחת הפנים שנחוצה לו.

 

המזרן הזה קטיפתי להפליא, עם זאת הוא גם חזק ותומך. זו תוספת נהדרת לכל מיטה. התלונה היחידה שלי עליו היא שבגלל החומר דמוי המשי הנשלף כמו הכיסוי, הסדין המותאם שלי גולש על הציפוי ולא נשאר מתוח. זו אי הנוחות הקלה שאני מתמודד איתה, מכיוון שהכיסוי מקל על ניקוי המזרן בכביסה.

 

המזרן כולל קצף זיכרון תומך, המושלם לשיפור כמעט כל מיטה. למען האמת, זהו אותו חומר בדיוק שבו משתמשים בטמפור פדיק במזרנים שהם מוכרים.

 

שכבתי על המזרנים החדשים ביותר שלהם בתערוכת השינה ביוסטון בשנה שעברה, ותסמכו עלי – הם היו שמימיים. אתם לא מאמינים לי? חברת טמפור פדיק מדורגת במקום הראשון בשביעות רצון הלקוחות מהמזרנים שלה, על פי J.D. Power. אבל המזרנים שלהם לא זולים – המחירים מתחילים בלמעלה מ-2000 דולר!

 

המזרן העליון שלהם בדרך כלל מתומחר בין 320 ל-400 דולר לקווין סייז, ולמרות שזה גם יקר – הוא איכותי יותר ונוח יותר מהמזרנים העליונים הגנריים שתוכלו להשיג באמזון.

 

קניתי אחד ב-100 דולר וזה הרגיש כאילו אני שוקע לקרקע. המזרן הזול הזה גם גרם לי להתעורר בתחושת הזעה באמצע הלילה. עם טמפור פדיק, אתם יכולים אפילו לרכוש גרסה שיש לה כיסוי מגניב למגע נושם במיוחד. זו הגרסה שבדקתי, ולדעתי מדובר בשדרוג ראוי לאנשים שמתהפכים הרבה בלילה. בחודש שבדקתי אותו, לא התעוררתי מזיע כמו שהתעוררתי עקב השימוש במזרן העליון הקודם שלי.

 

טיעון מסכם: בהתחשב בכך שאנחנו מבלים שליש מחיינו בשינה, אני מאמין בתוקף שיש להשקיע בכל מה שצריך כדי להשיג את המיטה המושלמת. מזרן עליון של טמפור פדיק יביא אתכם צעד אחד קרוב יותר לזה. פשוט כסו אותו בסדינים המועדפים עליכם, עם כמה כריות חדשות, ואני מבטיח לכם, לעולם לא תרצו לעזוב את המיטה!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט