בחירת סגנון שער אוטומטי

בחירת סגנון שער אוטומטי

שער אוטומטי בשילוב גדר הוא הדרך האולטימטיבית לאבטחת החצר שלכם. עם זאת, בעוד שיש לכם אפשרות בחירה טובה בסגנון ובחומר לשער האוטומטי שלכם, עליכם להקדיש לתפקידו גם מחשבה. שערים אוטומטיים מגיעים רק בשני סגנונות פונקציונליים, השער המתנדנד והשער המתגלגל. אין צורך באפשרות שגויה, אך לשניהם יש תחומים בהם הם משגשגים.

 

רולינג גייטס

היתרון האמיתי של השער המתגלגל, או שער המחליק לאורך המסילה לפתיחתו, הוא בכך שהוא יכול להעניק לך שער אוטומטי יפהפה ומאובטח גם אם יש לך מקום מוגבל. מכיוון שהיא לא נפתחת, אפילו אם יש לך שביל נסיעה קצר, אתה עדיין יכול לקבל שער. עם זאת, החיסרון הוא שאם אתם חיים באקלים קר יותר, קרח ושלג יכולים להכשיל את היכולת להחליק על מסילה.

 

שערים מתנדנדים

כשמדובר באפשרויות שער, השערים האוטומטיים המתנדנדים הם האופציה הנפוצה ביותר מכיוון שהם האופציה הקלאסית ביותר. שערי כניסה לבית לא רק מספקים ביטחון, אלא הם מדברים גם על שפע מסוים, ושום דבר לא תופס יותר מאשר את השער המתנדנד. יתר על כן, הם יכולים להגיע באפשרויות דלתות כפולות וכפולות שנראות נהדר. מכיוון שהם קלים יותר להתקנה, שערים מתנדנדים הם בדרך כלל האפשרויות הזולות יותר. עם זאת, בעוד שלג וקרח עשויים לא להשפיע עליהם הרבה, הם חייבים לשמור על סיכה כדי למנוע אותה תסמונת שער חורק מפחיד.

 

מה מתאים לך?

אם התקנת גדר, הנכס שלך די מאובטח. עם זאת, הוא לעולם לא יהיה מאובטח לחלוטין ללא שער אוטומטי. אם אתה שוקל להתקין שער, צור איתנו קשר עוד היום בכדי לדבר על האפשרויות שלך. גדרות פיליפ יכולות לעזור לך לבחור את השער המתאים לסגנון שלך ולחצר שלך.

 

סגירת תפריט