You are currently viewing אני רוצה להיות מאסטר מניקור, ממה להתחיל?

אני רוצה להיות מאסטר מניקור, ממה להתחיל?

נמאס לך לעשות דברים שלא משמחים אותך? לא רוצה לעבוד בשכר יותר? חולמת על עסק ציפורניים פרטי? אם ענית "כן" על כל השאלות הללו ללא היסוס, אז זה הזמן לפעול! ואת צריכה להתחיל באימונים – למתחילים, זה המעבר של קורס ג'ל לכה הבסיסי.

יש היום הרבה תוכניות אימון, די קשה לנווט ולבחור את הווקטור הנכון. לכן, בואו להבין מה מאסטר מניקור צריך לדעת ומה צריך לכלול קורס לק ג'ל מן המניין.

 

מה שטכנאית ציפורניים מתחילה צריכה לדעת ולהיות מסוגלת לעשות

מתחילים רבים מתייסרים בספקות "האם אני באמת מוכנה לפתוח עסק ולקבל לקוחות?" "האם יש לי מספיק ניסיון וידע? אולי כדאי ללמוד עוד?"

מיתוס נפוץ הוא שצריך ללמוד אמנות ציפורניים במשך שנים ורק אז לקבל לקוחות. למעשה, תכנית מתוכננת היטב של קורס לכה-ג'ל מורכבת מ-7-10 שיעורים בלבד. וכן, זה מספיק כדי להתחיל!

בכיתה את מקבלת ידע תיאורטי מרכזי, עובדת אליו באופן מעשי, ואז את פשוט שמה עליו את היד. וזה צריך להעשות לא בתיאוריה, לא על טיפים, אלא על ציפורניים אמיתיות.

קורס ג'ל לכה מוכשר צריך לכלול:

 •         מכלול של ידע ומיומנויות על סוגים שונים של מניקור (קלאסי, משולב, חומרה);
 •         תורת המבנה והארכיטקטורה של הציפורן;
 •         ידע בסיסי בכלים וחומרים לציפוי ג'ל;
 •         עיצובים אופנתיים באמצעות לק ג'ל ("יוקי", "חותמות", "סליידרים", "מניקור צרפתי".

בעת בחירת קורס ג'ל-לק, שימי לב גם למספר ואופי התרגילים המעשיים. באופן אידיאלי, תרגול ותיאוריה צריכים להיות ביחס של 50 ל-50. יתר על כן, עדיף שרוב התרגילים המעשיים יבוצעו על מודלים אמיתיים. מיומנויות מסוימות, כמו עבודה עם אפוניכיום, פשוט בלתי אפשרי להתאמן ללא מודל.

קורס לכה-ג'ל ב-7 שיעורים!

דוגמה לאחד הקורסים הפופולריים למתחילים בישראל נראית כך. הקורס נקרא " מניקורס ג'ל". משכו 7 שיעורים פעם בשבוע.

 

קורס "מניקורס ג'ל": תוכנית

במהלך קורס מניקור ג'ל, כל סטודנטית מקבלת שתי מיומנויות חשובות ביותר לעבודה כמאסטר לציפורניים – ביצוע מניקור (משולב, קלאסי, חומרה) וכיסוי הציפורניים בלק ג'ל.

כל שיעור כולל תיאוריה ופרקטיקה. ראשית, התלמידים מקבלים ידע תיאורטי ומיד עובדים אותו בפועל. יתר על כן, שיעורים מעשיים נערכים בעיקר על מודלים אמיתיות. זו הדרך היחידה לשכלל מיומנויות ולהרגיש את הלקוח. אגב, מודלים רבות בעתיד הופכים ללקוחות קבועות של סטודנטיות.

למה הלימודים מתקיימים פעם בשבוע? כך שלתלמידים יש יותר זמן "לעכל" ידע ולחדד את הידע בפועל. על מנת שכל תלמידה תעבור למודול החדש ללא פערים ואי הבנות. המורים תמיד פתוחים להיפגש בנוסף במהלך השבוע בין השיעורים ולעבור מה שלא הולך טוב.

 

תכנית קורס לכה-ג'ל היא יסודית וכוללת גם:

 •         ידע תיאורטי על ארכיטקטורת הציפורן;
 •         תיאוריה ופרקטיקה של עבודה עם אפוניכיום  בעת ביצוע סוגים שונים של מניקור;
 •         תיאוריה ופרקטיקה של עבודה עם כל הכלים;
 •         ניסור, לרבות "כלל הזהב" של ניסור אידיאלית;
 •         טכנולוגיה של עבודה עם בסיס, עליון, לק ג'ל;
 •         עיצובי ציפורניים אופנתיים ("חותמות", "יוקי", "סליידרים", "פוליומיאליטיס");
 •         שיעור נפרד על טכניקת מניקור צרפתי ויצירת קו חיוך מושלם לכל צורה של הציפורן.

תכונות הקורס

"מניקורס ג'ל" הוא קורס שמאות בנות בכל רחבי ישראל עברו וקיבלו בזכותו מקצוע חדש מבוקש. התוכנית מתוכננת כך שמתחיל עם ידע אפס או מינימלי בפלט יהיה אמן ציפורניים מוכן לעבוד כאן ועכשיו.

הקורס אינטנסיבי ורווי. לכן הוא מתאים לבנות שרוצות ללמוד ולהתחיל לעבוד כמה שיותר מהר.

את יכולה לבחור זמן נוח ללימוד בקורס לק. יש גיוס לקבוצות בוקר וערב. ואם פספסת משהו, תמיד תוכלי להירשם לקבוצה נוספת.

תכנית הקורס היא ייחודית. כך למשל, לא תקבלו ידע מעמיק על מבנה וארכיטקטורת הציפורן בשום מקום בישראל. וזהו ידע חשוב ביסודו על מנת ללמוד כיצד להכין את הנסורת המושלמת על הציפורניים הטבעיות של הלקוחות. הציפורניים של כולם שונות, לעתים קרובות יש ציפורניים בעלות צורה לא סדירה או מה שנקרא "ציפורניים מסובחות". כדי לעשות זאת, המאסטר יוצר מודל של כל ציפורן בנפרד. עבודה בגחמה לא תעבוד כאן, צריך ידע וחישוב ברור.

למדי לעבוד לא רק באיכות, אלא גם במהירות. לכל מאסטר חשובה לא רק הטכניקה, אלא גם מהירות העבודה. הרווחים העתידיים שלך תלויים בכך ישירות. לכן, במהלך הקורס אנו לומדים טכניקות שיעזרו לבצע את ההליכים במהירות האפשרית. לדוגמה, "כלל הזהב" של ניסור הוא ניסור מושלמת תוך 5 דקות בלבד!

בסיום הקורס, כל סטודנטית ניגשת לבחינה ומקבלת דיפלומה בינלאומית.

 

שאלות נפוצות

מה  לעשות אם פספסתי מפגש מהקורס?

להשלים שיעור! בכל קורס שתעברי, התוכנית  בנויה באופן עקבי. חלק מהידע והכישורים משלימים אחרים. אז אם את מפספסת מפגש, תקפדי לתקן את זה, רצוי לפני שתמשיכי למודול הבא. לכן עדיף למתחילים לא לבחור באינטנסיביות שבהן השיעורים מתקיימים יום אחר יום. ממש לא יהיה לך זמן להתאמן, ועוד יותר מכך כדי לפטור את השיעורים שהוחמצו.

 

איפה ניתן להשיג חומרי לימוד?

בקורסים רבים, כל התלמידים מקבלים סט כלים מקצועיים כבר בשיעור הראשון. כל החומרים לעבודה נמצאים בכיתה. אם את מתחילה, אנו ממליצים לא לרכוש כלים וחומרים לפני הקורס, כי קשה לנווט בעצמך בין מגוון המותגים והזנים. בשיעורים המעשיים ידברו המורים על החומרים והכלים הטובים ביותר. זהו הניסיון שלהם, תוצאה של שנים רבות של בדיקות, ניסוי וטעייה.

האם  חלמת להיות אמנית ציפורניים? תעשי זאת! קורס לק ג'ל מוכשר הוא הצעד הראשון והחשוב ביותר בדרך למקצוע החלומות שלך.